Yurtta Sevgi Dünya'da Sevgi...

20 Haziran 2022 Pazartesi

Cinsellik Nedir? Cinsellik Duyusal Özelliği, Cinselliğin Felsefi Tanımı

Cinsellik Nedir? Cinsellik Duyusal Özelliği, Cinselliğin Felsefi Tanımı

Cinsellik, içerisinde kendisine ait bir tarzla zevklerin, hazların, heyecanların, coşkuların, duyguların, arzuların ve tatmin ve tahrik olmak gibi başka eylemlerinde bulunduğu bir erdemler bileşkesinin yaşanması ile ortaya çıkan, var olmayı güzelleştiren, kıymetlendiren ve aynı zamanda içeriğindeki bu güzel oluşumların çalışması nedeniyle varlığı da düzenleyen, yenileyen, temizleyen, koruyan ve zamanın güzel ve mutluluk içinde geçmesi şeklinde tanımlar yapabilmemizi sağlayan ve bazı organlar aracılığı ile kullanılan duyusal bir özelliktir. Duyusal özellik olduğunu kulak, burun, göz gibi organlara bağlı olan duyma, koklama ve görme duyusal özellikleri gibi kendisinin de cinsel organlara bağlı olmasıyla kolaylıkla anlayabiliriz, cinselliğin duyu olduğu çok belirgin ve net bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. 

Duyuların kendilerine özel oluşu ve emsalsiz halleri cinsellik duyusal özelliğinde oldukça mevcuttur. Cinsellik aynı zamanda Dünya şartlarında çocuk meydana getirmek gibi bir işlevi de üstlenmiştir. İçeriğinde orgazm denilen birde özellik vardır ki, bu tamamen bambaşka bir enerjinin ortaya çıkmasını temsil etmektedir. 

Bu enerji, yapı itibarı ile oldukça güçlü ve Dünya'nın seviyesi düşük olan enerjetik yapısını öteler özelliklerdedir. Orgazmı yaşarken bu enerjinin yapısını, özelliklerini düşünürseniz emsalsiz ve Dünya dışı bir enerjetik oluşum olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Böyle bir enerji, bu kısıtlı bedenlerimizin tahrikler ve tahminler, zevkler ve heyecanlar sonrasında ortaya çıkarabileceği türden bir enerji değildir. Tamamen duyusal özelliğin sonuç olarak ortaya çıkardığı bir enerji şeklinde yaşanmaktadır. 

Cinsellik, akabinde orgazm varlıksal alanlarınızdaki düzensizlikleri düzene sokmakla ilgili, obsedör tesirler ve oluşumlar varsa onları yok etmekle ilgili, varlıksal enerjilerinize bakım yapmakla ilgili olarak sayabileceğimiz bir çok faydası bulunmaktadır. Herkesin cinsellikten anladığı ve yaşadığı, aldığı zevkler ve orgazm enerjisi birbirinden farklıdır, bu duyusal özelliğin bilgi ve tecrübesinden ve aynı zamanda varlığın sevgi ile uyumlu olan yapısından kaynaklanmaktadır. 

Obsedör varlıkların cinsellik yaşayamadığı konusu tamamen sevgiye ters bir şekilde yaşamlarının olması ile ilgilidir. Gerçek obsedörler, yani varlıkları tamamen olumsuz eylemlerle dolu olmuş, kendilerini sevgiye kapatmış olan evrendeki kötülüğü simgeleyenler cinsellik gibi bir çok varlıksal özelliği kullanamamaktadırlar. Çünkü cinsellik, sevgiyle doğru orantıda yaşanması mümkün olan ve ancak bu şekilde enerjetik özellikleri ile çalışabilen bir duyusal özelliktir. Orgazm, kötülük içinde olan varlıkların, bu bir kaç olumsuz eylemleri uygulamış olması şeklinde değil, obsedör özellikli olması şeklinde, ( obsedörler olumsuz bütün eylemleri kendi yapılarında bulunduran ve bunları yaşam tarzı şeklinde uygulayan varlıklardır. Onlar için herşey istila edilmeli, obsede edilmeli ve tüketilmelidir, bu özellikleri uygulamak içinde bir kaç olumsuz eylem değil, hepsinin uygulanması gibi bir gerçekliğin yaşanması gerekmektedir.) gerçek kötülerin yaşadığı bir erdem değildir, olamaz, çünkü içeriğindeki enerjetik güç tamamen sevgi ile ilgili, iyilik ile ilgili bir oluşumdur. Zevkler, hazlar, mutluluklar, güzel heyecanlar, tatminler ve benzeri şekilde zamanın güzel geçmesini sağlayan erdemler, tamamen aslında sevgiyle ilgilidir ancak kötülükler bunları kendi yaşamlarına uyarlamaya çalışmışlardır ve yaşadıkları da gerçek cinsellik, gerçek zevk, gerçek haz, gerçek mutluluk olmaktan çıkmıştır. Onların bu yaşadıklarını sevgiyle uyumlu olarak yaşayan bir varlığın yaşadığı cinsellikten ayrı tutmalısınız.

Bir sevgi varlığının cinsellikten aldığı zevk ve tatmin, aksi şekilde var olan varlıklarınki ile kesinlikle aynı değildir. Görünüşte ikisi de cinsellik yaşıyor gibi görünse de, hissettikleri, algıladıkları, yaşadıkları aynı değildir. Bu duyusal özellikte zaman gibi tamamen varlıkların kendi bilgi ve tecrübelerine göre kendisini düzenlemiş durumdadır. 

İçeriğinde olumsuz eylemlere dair uygulamalar olmadıktan sonra yaşanan her yöntem varlıkların kendisi ile ilgili olarak sevgiyle uyumlu sayılabilir. Önemli olan varlığın nelerden zevk ve haz aldığı, heyecan duyduğu, O'nu nelerin tahrik ve tatmin ettiğidir ve bu durum cinsellik duyusunda her varlığın belirlenmiş şekilde bulunmaktadır ve varlıklar bu bilgilere göre tahrik, zevk ve haz konularına odaklanmaktadırlar. 

Yani heteroseksüel bir varlık ancak heteroseksüalist ilişkilerden hoşlanır ve bu O'nun için sabittir, O'nun tahrik unsurları bu başlık altında gelişir. Bir eşcinsel varlığı da yine aynı şekilde eşcinsel ilişkiler tahrik eder ve ne yapsa da başka şekilde cinselliğini yaşayamaz. Aseksüeller, trans bireyler, biseksüeller ve kendisi için içeriğinde olumsuz eylemleri barındırmayacak şekilde cinsellik oluşturmuş olan bütün seçimler, yine aynı örneklendirme ile ifade edilebilir. Yani cinsellik duyunuza sizin neyi arzulamanız gerektiğinin bilgisi yazılırsa siz onu arzularsınız, o şeyler sizi tahrik eder ve bu durum dünyasal bedenlerinizdeki dnalarınızdan ( dna'da bir bilgidir ) fizyolojik bir çok özelliğinizi de bu şekilde etkiler. Asıl olan duyusal, varlıksal özelliklerimizdir ve orada yazılan bilgiler dahilinde dünyadaki bedenlerimiz, yaşamlarımız şekillenir. Bu Dünya şartlarında yaşamaya başladığımız zaman cinsiyetimiz ve dahilinde seçimlerimiz cinsellik duyusal özelliğimize bilgiler olarak işlenmiş bir durumdur. 

Herkesinki farklıdır ve kimse duyusal özelliğinde yazan bu bilgilerden başka özentilerle, denemelerle ve benzer yöntemlerle cinselliğini seçmez. Bu konuda belirleyici olan tahrik ve zevk alma unsurudur ve herkesi her şey tahrik etmez, zevk vermez, tahrik olmadan ve zevk alınmadan da cinsellik söz konusu olmaz. Denildiği gibi içeriğinde olumsuz eylemlerin bulunduğu tahrik ve zevk unsurları tamamen yanlış bir uygulamanın duyularınızda temas ettiği anlamını çıkarır. Olumsuzluklardan tahrik oluyorum ve arzuluyorum diye onları yaşamayı doğru gösteremeyiz. Bunun yolu bu tahrik ve arzu unsurlarının yanlış olduğunu bilerek olması gereken tahrik ve arzu unsurlarına odaklanmak ve cinsellik duyusal özelliğinizdeki sizin için uygun ve olumsuzluk içermeyen cinsiyet, cinsellik seçiminize ulaşmaktır.

Ben neden olumsuz şeyler arzuluyorum sorusuna yine duyularımızın neden kısıtlandığı ve neden geçmişimizi bilmediğimiz bir dünyadayız sorusu ile cevap vererek, olumsuz şeyler arzulamayanlarında olmasını örnek göstererek, bu gibi arzuların yine obsedörlerin varlıklar için oynadığı bir oyun, onu tuzağa düşürme çabası gibi bir cevap verebiliriz. 

Bunu varlıklarınıza gönderdikleri tesirlerle yapmaktadırlar ve bu olumsuzluğu yaşadıkça sizi, kötü şeyler yaşayan varlıklar olarak obsede etmekle ilgili bir adım daha önde olmaktadırlar. Arzularımız varlıksal özelliklerimiz içinde oldukça değerli bir konumdadır ancak her arzuladığımıza doğru diyemeyiz ve arzularımız kesinlikle akıl ve mantık süzgecinden geçirilerek yaşanmalıdır. Yani alelade bir şekilde tecavüz etmeyi arzulayan bir varlığın bu arzusunun, arzu olması nedeniyle doğru olduğunu söyleyemeyiz. İşte bu varlık obsedör tesirlerin ve etkilerin altında kalmıştır ve bu arzusunu uyguladığı zaman yaşadığı olay kendisinde tecrübe olarak bulunacak ve bu durum O'nu varlıksal alanı içerisinde tecavüz etmek gibi olumsuz bir eylemi normal göstermesine neden olacak ve varlıksal alanı, tecavüzü normal gören obsedörlerin etkileri ve tesirlerine haliyle açık olacak, onlarla aynı frekansta, aynı anlayışlarda yaşamaya başlayacaktır. Olumsuz eylemleri arzulamak obsedörlerin bir numaraları oyunlarındadır, bu tabiiki daha çok evrensel sorun şeklinde göremediğimiz alanlardaki obsedörlerle ilgilidir ancak dünyada da aynı şekilde obsedörler, olumsuz eylemleri arzulamalarına bir kılıf bulmuşlardır ve onların diğer boyutlardaki, alanlardaki obsedörlerle iletişim içinde olması da kaçınılmazdır, kendilerinin haberleri bile belki de olmadan. Eğer yanlış cinsel arzularınız varsa, bunları bu şekilde yorumlayarak üzerinde çalışıp, arzularınız ortaya çıktığında bunları bastıra bastıra kendinize bu arzunun dışında size en çok hitap eden başka bir sevgiyle uyumlu arzu çeşidini seçerek ve onu arzulamaya çalışarak bu kötü durumdan kurtulabilirsiniz. Tabi bir anda olmayacaktır, istikrarlı çalışmalar ancak sonuç verecektir.

Cinsellik duyunuz obsedörlerin en çok gözünün olduğu duyusal özelliğinizdir. İçeriğindeki erdemsel bütünlük ve enerjetik özellik, sadece varlıklara özel bir şekilde tezahür etmiş durumdadır. ( Sizdeki bu varlıksal enerjinin seviyesinin oldukça yüksek ve kıymetli olması, evrendeki bütün kötülükleri size çekmektedir ve tabiri caizse, sizi evrenleri dolaşan bir uzay gemisine enerji kaynağı yaparak milyarlarca yıl kullanabilirler ve yeniden yeniden enerji üretmenizi de sağlayabilirler, işte bunun yolu obsede olmaktan geçiyor. ) Aslında varlıkların hiç bir zaman kısıtlama olmadan yaşaması gereken cinsellik duyusal özelliği, dünya şartlarında yine çocuklukla ilgili olarak belki de 14 sene boyunca varlıkların bu kadar gerekli ve ihtiyaç duyulduğu halde kullanılmamaktadır. ( Mastürbasyonda kendi özellikleriyle, hayallerdeki anlam ve ifadelerle, cinsel organların tahrik ve zevk alması gibi durumlarla cinselliğin yaşanmasını sağlar... Aynı zamanda sakın yanlış anlaşılmasın, çocukların cinselliği kullanmasından bahsetmiyor, neden çocukluk gibi bir evre yaşıyoruz da bir çok gerekli duyusal özelliğimizi kullanamıyoruz ve bu zaman zarfında bu kullanım eksikliğinden kaynaklı olarak sorunlarımız olmuş olabilir mi? Çocukluğun anlama güçlüğüde buna örnektir, farkındalık eksiklikleri, cahillik seviyeleri.... şeklinde bir ifade anlatılmak istenmektedir, bu açıklama ile çocukların cinselliği değil, yaratılışın bu düzensiz içeriği eleştirilmektedir, çocuk olmak eleştirilmektedir, çocukluk gibi çaresiz, eksik, bilgisiz ve özelliksiz bir yaşam seviyesinde olmak eleştirilmektedir, çocukluk ve cinsellik pedofili yasağı ile sabitlenmiştir....

Çünkü cinsellik denildiği gibi bakım yapıcı, onarıcı, koruyucu, olumsuzlukları yok edici, sağlık katan bir çok özelliği varlıklara yaşatmaktadır ve bu işlemler bütün duyularda da olmaktadır. Obsedörler, zarar vermek istedikleri varlıkların önce cinsellik duyusunun sağlıklı bir şekilde çalışmasını bozarlar, çünkü eğer sağlıklı çalışır ise, diğer duyuları sürekli bir bakım ve onarım içinde olacaktır, orgazm denilen iyilik ile ilgili olan güç yeniden yeniden varlıksal alanlarında ortaya çıkacaktır. Bu tanımlamalarla varlıksal alanlarımızda oldukça önemli bir yeri olan cinsellik, sadece zevklerin ve mutlulukların yaşanması gibi bir erdemi uygulamamaktadır. Bir çok koruyucu özelliği bizler için çalışmaktadır.

Cinsellik, son olarak her varlığın kendisine özel olarak kullandığı, içeriği sevgiyle uyumlu olarak sevgiyi tamamlayan ve duyusal özellik şeklinde varlıklarda tezahür etmiş olan, zevkler, hazlar, güzel heyecanlar, arzular, mutluluklar, tahrikler ve tatminler şeklinde yaşanan eylemler ve erdemler bütünlüğüdür, zamanın çok güzel geçtiğini ifade etmemizi sağlayan ve var olmayı kıymetlendiren varlıksal ve duyusal özelliktir.