Duyusal özellik olduğunu kulak, burun, göz gibi organlara bağlı olan duyma, koklama ve görme duyusal özellikleri gibi kendisinin de cinsel organlara bağlı olmasıyla kolaylıkla anlayabiliriz, cinselliğin duyu olduğu çok belirgin ve net bir şekilde karşımıza çıkmaktadır.

15 Ocak 2021 Cuma

Cesetler Evi Serisi - House of 1000 Corpses Series - Cesetler Evi 1, 2, 3 Film Özetleri, Vahşet Çetesi - The Devil's Rejects, Three ( 3 ) from Hell


Cesetler Evi - House of 1000 Corpses

Oyuncular; Sid Haig, Karen Black, Bill Moseley
Yönetmen; Rob Zombie
Tür; Gerilim, Korku

Konusu; Film, Kaptan Spauldings'in Canavarlar ve Deliler Müzesi ismindeki bir müzeye giden 4 arkadaşın, sonrasında bu müzede gördükleri psikopatlar ve şeytani varlıklarla karşılaşmalarına kadar giden gerilim dolu hikayelerini konu almaktadır.

Özeti için tıklayınız.


Vahşet Çetesi - The Devil's Rejects

Oyuncular; Sid Haig, Sheri Moon Zombie, Bill Moseley
Yönetmen; Rob Zombie
Tür; Gerilim, Korku, Aksiyon

Konusu; Serinin ikincisi olan filmde psikopat aile tarafından öldürülen şerif George'in kardeşi şerif Wydell, kardeşinin intikamını almak için bu şeytani çeteyi yok etmeye çalışmaktadır.

Özeti için tıklayınız.


Three ( 3 ) from Hell

Oyuncular; Sheri Moon Zombie, Bill Moseley, Sid Haig
Yönetmen; Rob Zombie
Tür; Aksiyon, Suç, Gerilim, Korku

Konusu; Serinin üçüncüsü olan filmde hapishaneye giren şeytani çetenin iki üyesi, dışarıdaki üvey kardeşlerinin yardımları ile buradan kaçmayı başaracak ve katliamlarına devam edeceklerdir.

Özeti için tıklayınız.