Yurtta Sevgi Dünya'da Sevgi...

19 Haziran 2022 Pazar

Sevgi Bilgi Filtresi Erdemsel Özelliği, Erdemsel Bilgiler ve Olumsuz Eylemlerin Yasaklarından Oluşan Bilgi Filtresi Uygulaması, Yeni Erdemler

Sevgi Bilgi Filtresi Erdemsel Özelliği, Erdemsel Bilgiler ve Olumsuz Eylemlerin Yasaklarından Oluşan Bilgi Filtresi Uygulaması, Yeni Erdemler

İsminden anlaşılacağı gibi bu filtre, içeriğindeki anlamlara ters olan bilgi ve tecrübelerin varlıkların kesinlikle yaşamamasını, uygulamamasını, kendi varlıksal alanlarında bu filtreden geçmeyen bilgilerin bulunmamasını, eylem ve olayların yapılmamasını inceleyen, varlıklarında kontroller şeklinde uygulamasını yapabildiği bir bilgilerin ve tecrübelerin incelenmesi, filtre şeklinde arındırılmasını sağlayan uygulama çalışması yapan erdemsel özelliktir. Bu Sevgi Bilgi Filtresi Erdemsel Özelliğine inanıp yapılandırma sayesinde varlıksal alanlarınızda yer eder ancak aynı zamanda sizin de kontrollerinizi yapabileceğiniz özelliklerde olabilecek şekilde tanımlamaları yapılmıştır. Bu filtre, en çok yasaklarla ilgili uygulamaları yapmak çalışması içinde bulunmaktadır ve aynı zamanda erdemlerin yapısına ters olan bilgilerinde engellenmesini sağlamaktadır. 

Filtre uygulamasını nasıl yapmalıyım?

Mesela, elinize bir bilgi geçti inanmanız ile ilgili yada uygulamanız ile ilgili olarak kararınızı bekleyen. Bu bilginin ortaya çıkardığı anlamı, yada anlamları sırası ile olumsuz eylemleri yasaklayan listenin içindeki tanımlarda olup olmadığını inceleyerek ve sonrasında her hangi bir şekilde erdemlerin yapısına ters olup olmadığını inceleyerek yapabilirsiniz. Yani o bilgi, yasaklarda yoktur ancak merhametin yapısına terstir ve o zaman bu filtreden geçemeyecek, gereken düzenlemeler yapıldıktan sonra geçmesi söz konusu olacaktır. İyi bilgilerde yapıları itibarı ile bir bütün şeklinde var olan oluşumlardır ve birbirlerini onaylamayan iyi bilgilerin olması söz konusu olamaz. Hem ikisinin de iyi bilgi adıyla anılıp erdemler arasında olması ve birbirlerini yanlış bulması söz konusu olamaz. Aynı şekilde olumsuz eylemlerin yasaklarında da bu durum geçerlidir.

Bu listelerdeki bütün bilgiler birbirlerini anlamları açısından desteklemektedir ve ortaya bir anlam bütünlüğü çıkmaktadır ki, işte aslında filtre odur ve zaman geçtikçe, bu bilgileri uygulayarak öğrendikçe artık filtre olan zihniniz olacak, erdeminiz yada duyunuz oluşacak ve otomatik bir şekilde her olayın içindeki filtreye takılan anlamları görebileceksiniz. Bu bir çalışma sürecidir ve önemli olan böyle bir filtre uygulamasını ortaya çıkarabilmemizdir. Kendinize ait metot ve çalışmalarla da bu filtre uygulamasının çalışmasını hızlandırabilir, android belki de uygulamalar şeklinde hızlı yöntemlerle de işinizi kolaylaştırabilirsiniz. 

Sevgi Bilgi Filtresi Erdemsel Özelliği, bu gibi çalışmaları ile sizin bu konuda dikkatli olmanızı, size hatırlatıcı olarak ve çok kısa bir zaman içinde artık doğal bir süreç gibi yaşamanızı sağlayan etkileri ile varlıksal alanlarınızda sizin için çalışır. Mesela ben, bana özel bazı bilgi ve tecrübeleri de bu listeye ekledim, bunlar tamamen şahsıma özel şeylerdi ve diğer bilgilere de uygundu ve listem genişledi. Zamanla tamamen çalışmasını anladıktan ve bilgileri tanıdıktan sonra sizde bu gibi eklemelerle sevginizi arttırabilirsiniz. ( Listede açıklaması olmayan bilgilerin eksikliği bu filtreyi kullanmanıza engel olmadan, olan açıklamalar bile yeterince aktif bir şekilde şimdilik işinizi görür ve başlıklarda yeterince kullanılabilir durumdadır... )